fbpx

O nas

Centrum Medyczne na Hallera mieści się w dogodnej lokalizacji - tuż przy Parku Grabiszyńskim. W jednym miejscu oferuje kompleks usług medycznych, takich jak: konsultacje specjalistyczne, badania diagnostyczne, wykonanie drobnych zabiegów oraz refundowanych operacji w ośrodkach partnerskich bez zbędnego oczekiwania.
Specjalizujemy się w ponad 10 dziedzinach medycyny, a nasi eksperci nieustannie doskonalą swoją wiedzę i umiejętności, aby w pełni zaopiekować się każdym Pacjentem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To nas wyróżnia

Nasze atuty - 01

Doskonali
lekarze i terapeuci

Naszym celem jest zapewnienie najlepszej możliwej opieki, dlatego kadra naszego Centrum to zespół ekspertów dbających o pacjentów.

Nasze atuty - 02

Nowoczesny
sprzęt diagnostyczny

Urządzenia medyczne w naszej placówce pozwalają stawiać precyzyjne diagnozy oraz zapewniają duże bezpieczeństwo podczas badań i zabiegów.

Nasze atuty - 03

Krótkie terminy
oczekiwania na wizytę

Zależy nam na zadowoleniu i wygodzie pacjentów, dlatego dbamy, aby każda wizyta została umówiona szybko i sprawnie.

Nasze atuty - 04

Kameralna
atmosfera

Harmonijnie urządzone wnętrza sprawiają, że panuje u nas przyjemny klimat, a odpowiednie planowanie wizyt pozwala uniknąć powstawania kolejek.

Nasze atuty - 05

Dogodna
lokalizacja

Nasza placówka mieści się przy Parku Grabiszyńskim. Można do nas wygodnie dojechać komunikacją miejska lub samochodem.

Opinie pacjentów

5 gwiazdek - wysoka ocena

Profesjonalna i szybka pomoc! Gdy mój syn rozbił sobie głowę skorzystałam z pomocy tutejszego chirurga. Pomoc została udzielona błyskawicznie, pan doktor był bardzo spokojny i sympatyczny, a synkowi po wypadku nie została żadna blizna. Z czystym sumieniem mogę polecić!

Ewa

5 gwiazdek - wysoka ocena

Potrzebowałam przed wyjazdem na narty odwiedzić ortopedę, na szczęście pan doktor miał wolny termin. Jeden z najlepszych ortopedów u jakiego byłam. Wysłuchał wszystkich moich pytań i rozwiał wszelkie moje wątpliwości.

Monika

5 gwiazdek - wysoka ocena

Od długiego czasu borykałem się ze łzawieniem oczu, a ciężko było znaleźć termin w publicznej placówce. Kolega polecił mi okulistę z tego centrum. Pani doktor bardzo profesjonalnie przeprowadziła wywiad oraz badania, a leczenie przyniosło wyraźną poprawę.

Marek

5 gwiazdek - wysoka ocena

Córka często mrużyła oczy nieświadomie, jednak nie skarżyła się na żadne objawy. Mimo to postanowiłam zbadać jej wzrok, a lekarz nie zbagatelizował problemu! Po dokładnym badaniu okazało się, że u córki rozwija się zez lewego oczka i jest szansa na całkowite wyleczenie. Dziękuję i polecam!

Anna

5 gwiazdek - wysoka ocena

Polecam z całego serca urologa w tej placówce! Tato cierpiał na kamicę układu moczowego i ciężko było przekonać go do zabiegu. Urolog namówił tatę do leczenia, a teraz jesteśmy pod stałą obserwacją.

Paweł

5 gwiazdek - wysoka ocena

Pierwszy raz w życiu porządnie wyleczyłam zatoki właśnie w tej placówce! Jesienią wrócił do mnie mój coroczny problem i tak trafiłam do pani doktor. Polecam wszystkim!

Małgorzata